• Informačný leták.

• 17. 4. 2024
        • SSOŠ pre autoopravárov a inštalatárov práve TEBE ponúkame možnosť študovať v 3-ročných učebných odboroch končiacich výučným listom:

- Autoopravár – mechanik

- Inštalatér – voda, plyn, kúrenie, tepelné čerpadlá

• teoretické a praktické vyučovanie prebieha v Žiari nad Hronom, štúdium je u n

• 21. 12. 2023
        • Riaditeľ SSOŠ Hliník nad Hronom udeľuje žiakom a zamestnancom školy dňa 22. 12. 2023 riaditeľské voľno. Vyučovanie začína dňa 8. 1. 2024 párnym týždňom.

• Termíny školských prázdnin

• 21. 11. 2023
        • Školský rok sa začína 1. septembra 2023. Školské vyučovanie sa začína 4. septembra 2023.

Školské vyučovanie v prvom polroku školského roka sa končí 31. januára 2024.

Školské vyučovanie v druhom polroku školského roka sa začína 1. februára 2024 a končí

sa 28. júna 2024.

• Konanie 2. kola prijímacích skúšok

• 1. 6. 2023
        • Riaditeľ Súkromnej strednej odbornej školy, Hliník nad Hronom vyhlasuje druhé kolo prijímacích skúšok. Platia rovnaké kritéria prijímania ako v prvom kole. Uchádzači budú prijatí bez prijímacej skúšky podľa poradia do naplnenia počtu voľných miest podľa študijných výsledkov.

Termín konania: 20. jún 2023

• Exkurzia vo výrobnom závode Jaguar Land Rover pri Nitre

• 9. 5. 2023
        • Dňa 4.5.2023 sme sa so žiakmi zúčastnili exkurzie vo výrobnom závode Jaguar Land Rover pri Nitre. Exkurzia bola organizovaná v spolupráci s Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v projektu Posilnenie regionálneho riadenia v oblasti odborného vzdelávania a prípravy smero