• Milí študenti,

aj v tomto školskom roku sa vám prihovárame v online priestore v období, kedy

premýšľate KAM NA STREDNÚ ŠKOLU?

Hľadáš miesto, kde okrem uznania a úspechu získaš aj 100 % uplatnenie v budúcnosti či finančné ohodnotenie?

Študuj čo máš rád na škole, ktorá je garanciou odbornosti a profesionality!

Súkromná stredná odborná škola, Hliník nad Hronom práve TEBE ponúka možnosť študovať v týchto odboroch:

3-ročné učebné odbory:  (končia záverečnou skúškou, študent získa výučný list, vysvedčenie o zaverečnej skúške)

1. Autoopravár - mechanik

2. Inštalatér - voda, plyn, kúrenie

2-ročné nadstavbové štúdium: ( absolventi 3-ročných učebných odborov majú možnosť pokračovať v štúdiu na našej škole a získať maturitné vysvedčenie)

A čo od nás v skutočnosti dostaneš?

• - bezplatné štúdium a pracovný odev zdarma
        • - možnosť praxovať na novovybudovanom školskom pracovisku, na najnovších technických zariadeniach, ktoré boli zakúpené v rokoch 2021, 2022 (možnosť individuálnej návštevy)
        •  - prax u zamestnávateľov v regióne Žiar nad Hronom, Kremnica, Banská Bystrica, Žarnovica, Nová Baňa, Tesárske Mlyňany, Banská Štiavnica, podľa záujmu
        • - finančné ohodnotenie počas praxe
        • kurzy nad rámec vzdelávania
        • - každoročné zahraničné stáže u nášho partnera v Mníchove (spolupráca už 10 rokov)
        • - istota uplatnenia v praxi po ukončení štúdia – Naši študenti sa uplatnia v autorizovaných servisoch, autoservisoch, v predaji náhradných dielov či ako vodiči.
        • - 100 % uplatnenie na trhu práce pre inštalatérov – V dnešnej dobe je pretrvávajúci nedostatok tejto profesie. Firmy aj v našom regióne neustále hľadajú kvalifikovaných inštalatérov, pričom ponúkajú atraktívne finančné ohodnotenie. Práve s týmito zamestnávateľmi spolupracujeme a ponúkame prax pre študentov v regióne Žiar nad Hronom-Žarnovica-Banská Štiavnica podľa záujmu už na konci 1. ročníka štúdia, s možnosťou pokračovania v 2. a 3. ročníku.

Ak si teraz našiel svoj smer a nechceš sa len učiť, ale sa aj naučiť,

vyber si ssoshlinik, vyber si budúcnosť!